Quest Room “Disco Dancer”

The joy of life, an eternal holiday, the music of the movement filled the disco club in the 70s and 80s of the last century. You will have the opportunity to be in that exciting era, helping to bring that mood back to the disco club. The atmosphere is formed by portraits of stars and hits of that time, a “blinking” dance floor and a sparkling disco ball. Work as a team and complete all tasks step by step in order to return the disco party to the club again and finally unite in a common dance.

Ecsape room “Lord Of War”

If you won’t be able to fit within the given timeframe and the doors will stay unmoved as the 60 minute limit runs out, they will open automatically. However, in that case, your team will be left without any awards!
You have precisely one hour to escape the room, using the items found within it, some of which can either be or not be a part of a bigger chain of clues. It is only recommendable to try out and manipulate any item in your sight, try its compatibility with other items and, at times – even flat out destroy it. Only risky experimentation like this will lead you to your goal!

Kas ir kvest (escape) istabas?

„Kas?”

Neaizmirstams piedzīvojums pārdomātā, līdz detaļām izstrādātā vidē, no kuras komandas dalībniekiem, liekot lietā savas prasmes un darbojoties saskaņoti, ir jāizkļūst, pirms iztecējis dotais laika limits.
Iejūtaties Holivudas grāvēja vai savas iecienītās datorspēles varoņa ādā, izvairieties no šķēršļiem, šķetiniet mīklas un radoši izmantojiet doto telpu ar tajā esošajiem priekšmetiem! Šeit jūsu improvizācijas spējas un atjautība ir vienīgās garantijas savlaicīgai izkļūšanai no escape istabas! Esiet modri, pievēršat uzmanību smalkiem pavedieniem, slepeniem apvedceļiem un, pilnīgi iespējams, jūs baudīsiet uzvaras garšu ātrāk, nekā pats to bijāt iecerējis!
Lockaction escaperoom kvesti – izklaides fenomens, kas ir jāpiedzīvo uz savas ādas, lai spētu to pienācīgi novērtēt!

„Kur?”

Ja nespēsiet iekļauties dotajā laikā, un 60 minūšu laikā tā arī nespēsiet rast izeju no istabas pašu spēkiem, durvis atvērsies, taču jūsu komanda paliks bez balvām!
Dotās stundas ietvaros, jums ir jāizkļūst no istabas, pielietojot tajā esošos priekšmetus, kuri, atkarībā no izvēlētā scenārija var būt un var arī nebūt liekākas mīklas atrisinājuma sastāvdaļa. Ir tikai ieteicams pārbaudīt jebkuru telpā esošo priekšmetu, izmēģināt tā saderību ar citiem, atsevišķos gadījumos – to pat iznīcināt, jo tikai šādi riskanti eksperimenti jūs novedīs pie mērķa!

„Kad?”

Spēle ilgsts 60 minūtes, ja atvēlētajā laikā Jūs neizkļūsiet no istabas, balvu nebūs!
Jums ir dotas 60 minūtes laika, lai izkļūstu no telpas. Pildot uzdevumus Jums ir jāizmanto un jāliek lietā visi priekšmeti, kas ir atrodami escape room, jo nevar zināt, kurš no priekšmetiem varētu būt mīklas daļa. Esiet aktīvi, vērīgi un radoši, jo tikai tā Jums pavērsies lielākas izredzes izkļūt no istabas atvēlētajā laikā vai pat ātrāk!

“Kam?”

Vienalga vai esat bērns, pusaudzis, pieaugušais vai senjors – LockAction Escape Room piedāvājums savā vispusīgumā būs piemērots ikvienam! Lai ņemtu dalību šajā piedzīvojumā, iepriekšēja sagatavošanās un priekšzināšanas nav obligātas!
Izbaudīt vēl nepieredzētas sajūtas aicinām:
Ģimenes ar bērniem
Draugu kompānijas
Pārus
Vecpuišu/vecmeitu ballītes dalībniekus
Uzņēmumu darbinieku komandas

“Kāpēc?”

Escape room koncepts iemieso jaunās paaudzes izklaides formātu, kas pēdējo gadu laikā iemantojis milzīgo popularitāti vairākās pasaules valstīs sekojošo iemeslu dēļ:
Tā ir neaizmirstama avantūra, kas vieno cilvēkus
Tā ir iespēja izvingrināt loģisko domāšanu, kas nepieprasa iepriekšēju sagatavošanos vai speciālas zināšanas
Nervus kutinoša, reizumis patiesi baisa, taču pilnīgi droša avantūrā, kas ir pilnīgi nekaitīga vismazākajiem spēlētājiem
Unikāla iespēja saliedēt viskolorītākos cilvēkus, lai tie darbotos viena mērķa vadīti
Atmiņā paliekoši iespaidi un sajūtas, kas liks noteikti liks atgriezties un atkārtot šo pieredzi!